TV06B100JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06B100JB-HF
JLCPCB Part #
C2445370
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.29A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS