TV06A6V5J-HF
MFR.Part #
TV06A6V5J-HF
JLCPCB Part #
C2594954
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 500uA 53.6A 6.5V 600W 7.22V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS