TV06A430JB-HF
MFR.Part #
TV06A430JB-HF
JLCPCB Part #
C3704154
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.65A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS