TV06A400JB-HF
MFR.Part #
TV06A400JB-HF
JLCPCB Part #
C2594923
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS