TV06A300JB-HF
MFR.Part #
TV06A300JB-HF
JLCPCB Part #
C2594948
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS