TV06A260J-HF
MFR.Part #
TV06A260J-HF
JLCPCB Part #
C2594910
Description
1 14.3A 26V 28.9V 42.1V 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS