TV06A240JB-HF
MFR.Part #
TV06A240JB-HF
JLCPCB Part #
C2594924
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS