TV06A220JB-HF
MFR.Part #
TV06A220JB-HF
JLCPCB Part #
C2594963
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS