TV06A190J-HF
MFR.Part #
TV06A190J-HF
JLCPCB Part #
C2594907
Description
-55℃~+150℃ 19.5A 19V 1uA 21.1V 30.8V 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS