TV06A190JB-HF
MFR.Part #
TV06A190JB-HF
JLCPCB Part #
C3710087
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 19.5A 19V 1uA 21.1V 30.8V 600W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS