TV06A160JB-HF
MFR.Part #
TV06A160JB-HF
JLCPCB Part #
C3706784
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS