TV06A140JB-HF
MFR.Part #
TV06A140JB-HF
JLCPCB Part #
C2594951
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS