TV06A120J-HF
MFR.Part #
TV06A120J-HF
JLCPCB Part #
C3714954
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 30.2A 600W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS