TV06A110JB-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV06A110JB-HF
JLCPCB Part #
C2594969
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 33A 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS