TV04A780J-G
MFR.Part #
TV04A780J-G
JLCPCB Part #
C2443941
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.17A@10/1000us 400W@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS