TV04A750JB-G
MFR.Part #
TV04A750JB-G
JLCPCB Part #
C2449231
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 3.31A 400W 75V 83.3V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS