TV04A510J-G
MFR.Part #
TV04A510J-G
JLCPCB Part #
C7081603
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.85A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS