TV04A441JB-G
MFR.Part #
TV04A441JB-G
JLCPCB Part #
C2445911
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 440V 492V 560mA 713V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS