TV04A401J-HF
MFR.Part #
TV04A401J-HF
JLCPCB Part #
C2445789
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 400V 400W 447V 620mA 648V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS