TV04A351JB-HF
MFR.Part #
TV04A351JB-HF
JLCPCB Part #
C3710496
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 710mA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS