TV04A330J-HF
MFR.Part #
TV04A330J-HF
JLCPCB Part #
C2444662
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS