TV04A330JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV04A330JB-G
JLCPCB Part #
C2449234
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS