TV04A301J-HF
MFR.Part #
TV04A301J-HF
JLCPCB Part #
C2445794
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 300V 335V 400W 486V 820mA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS