TV04A201J-HF
MFR.Part #
TV04A201J-HF
JLCPCB Part #
C2445740
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.23A 200V 224V 324V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS