TV04A191J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV04A191J-G
JLCPCB Part #
C2444737
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 190V 1uA 211V 307.8V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS