TV04A160JB-G
MFR.Part #
TV04A160JB-G
JLCPCB Part #
C2444418
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 15.38A 16V 17.8V 1uA 26V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS