TV04A151JB-G
MFR.Part #
TV04A151JB-G
JLCPCB Part #
C2444397
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.65A 150V 167V 1uA 243V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS