TV04A130J-G
MFR.Part #
TV04A130J-G
JLCPCB Part #
C2443987
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A@10/1000us 1uA 21.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS