TV04A100J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV04A100J-G
JLCPCB Part #
C2443980
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.53A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS