TV02W780-G
MFR.Part #
TV02W780-G
JLCPCB Part #
C2447052
Description
-55℃~+150℃ 1.59A 126V 1uA 200W 78V 86.7V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS