TV02W700B-G
MFR.Part #
TV02W700B-G
JLCPCB Part #
C3707728
Description
-55℃~+150℃ 1.77A 113V 1uA 200W 70V 77.8V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS