TV02W580-G
MFR.Part #
TV02W580-G
JLCPCB Part #
C2445490
Description
1uA 2.14A 200W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS