TV02W540-HF
MFR.Part #
TV02W540-HF
JLCPCB Part #
C2445499
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.3A 200W 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS