TV02W510B-HF
MFR.Part #
TV02W510B-HF
JLCPCB Part #
C3702374
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.43A 200W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS