TV02W480-HF
MFR.Part #
TV02W480-HF
JLCPCB Part #
C3704216
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.58A 200W 48V 53.3V 77.4V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS