TV02W450-HF
MFR.Part #
TV02W450-HF
JLCPCB Part #
C2445382
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.75A 200W 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS