TV02W450B-G
MFR.Part #
TV02W450B-G
JLCPCB Part #
C2444482
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.75A 200W 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS