TV02W360B-HF
MFR.Part #
TV02W360B-HF
JLCPCB Part #
C2444495
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W 3.44A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS