TV02W300-HF
MFR.Part #
TV02W300-HF
JLCPCB Part #
C2445402
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 30V 33.3V 4.13A 48.4V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS