TV02W220-HF
MFR.Part #
TV02W220-HF
JLCPCB Part #
C3712378
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 22V 24.4V 35.5V 5.63A TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS