TV02W180-HF
MFR.Part #
TV02W180-HF
JLCPCB Part #
C3713174
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 200W 20V 29.2V 6.85A TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS