TV02W170-HF
MFR.Part #
TV02W170-HF
JLCPCB Part #
C2445517
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 200W 27.6V 7.25A TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS