TV02W161B-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV02W161B-G
JLCPCB Part #
C2446089
Package
SOD-123
Description
160V 178V 1uA 200W 259V 770mA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS