TV02W151-G
MFR.Part #
TV02W151-G
JLCPCB Part #
C2445529
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 200W 243V 820mA TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS