TV02W140-G
MFR.Part #
TV02W140-G
JLCPCB Part #
C3705745
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 200W 23.2V 8.62A TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS