TV02W131-G
MFR.Part #
TV02W131-G
JLCPCB Part #
C3700248
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 200W 209V 960mA TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS