TV02W111B-G
MFR.Part #
TV02W111B-G
JLCPCB Part #
C3711191
Description
-55℃~+150℃ 1.13A 110V 122V 177V 1uA 200W Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS