SMCJ8.5A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ8.5A-HF
JLCPCB Part #
C3714214
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 104.2A 14.4V 20uA 8.5V 9.44V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS