SMCJ85CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ85CA-HF
JLCPCB Part #
C2446459
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.9A 137V 5uA 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS