SMCJ7.5CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ7.5CA-HF
JLCPCB Part #
C3698456
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS